
Bloemen,
Bloemen voor de zielen
Mijn tranen doen hun kleuren vervagen
‘t Leven staat op wielen
Zij die van me houden ik wil jullie vragen
geef me een bloem
Want ik hou nog van de bijen en hun gezoem
Ik wil geen bloemen voor de zielen
geef MIJ een bloem, zelfs een margriet
Nu het nog kan
Vergeet me niet
27 oktober 2005
Actuele beoordeling: 5,98
Aantal stemmen: 277
Aantal hits: 1091
| Datum | Gedicht | |
|---|---|---|
| 26-10-05 | Zelfmoord | |
| 25-10-05 | *Lach* | |
| 24-10-05 | Een wirwar van bomen | |
| 21-10-05 | oma | |
| 20-10-05 | Het Leven | |
| 20-10-05 | Nog één nacht... | |
| 19-10-05 | In memoriam | |
| 17-10-05 | Onverwacht | |
| 09-10-05 | Spiegels | |
| 08-10-05 | dood onderbreekt liefde | |
| 06-10-05 | Als ik dood ben | |
| 04-10-05 | Ik dacht dat ik je had | |
| 03-10-05 | Vechten zonder wapens | |
| 27-09-05 | lose someone | |
| 25-09-05 | de verre weg naar het begin | |
| 20-09-05 | Schreeuw.. | |
| 18-09-05 | Dood | |
| 18-09-05 | zielenschacht | |
| 08-09-05 | mijn verhaal | |
| 07-09-05 | .!. (L)eVen .!. | |
| 04-09-05 | ... | |
| 30-08-05 | Op de vloer van het zwijgen | |
| 26-08-05 | Schaduw | |
| 26-08-05 | Samen | |
| 26-08-05 | Niets |
Lees alle gedichten in de categorie Dood & liefde
Zin in een leuke en gezellige avond waar u in korte tijd veel singles ‘live’ kunt ontmoeten? Dan is flitsdaten iets voor u: een luchtige en efficiënte manier van kennismaken in sfeervolle locaties!
Books for Singles verkoopt geen liefde, geluk of romantiek. Wel is het de gespecialiseerde online bookseller voor boeken over: singles, liefde, relaties, dating en persoonlijke groei. Books for Singles is een initiatief van het erkende relatiebureau InterDuo.
Op zoek naar een serieuze relatie? be2 is méér dan dating, omdat u alleen wordt voorgesteld aan leden die bij u passen. De eerste stap naar de ware is de wetenschappelijke persoonlijkheidstest.
Een plek waar alle zintuigen geprikkeld worden om alledaagsheid te vermijden. Hoor, zie, voel en proef de ogenschijnlijk kleine dingen die het uitgangspunt zijn voor een dynamisch en geslaagd gevoel!
De kunst van liefde is grotendeels de kunst van het volhouden.
Albert Ellis
Relatieplanet is de meest bezochte dating-site van Nederland en België. Ontmoet serieuze vrijgezellen voor een relatie, vriendschap of date! Relatieplanet werkt!
| Misplaatste Trots Maakt Liefde kapot | ||
| Hoe Zou Je Me Beminnen | ||
| Silence is gold | ||
| Mamma | ||
| Verlaten land |
Met het grootste aanbod aan sexy uitgaanskleding, clubwear, Kinky kleding en lingerie, vind je bij Babes & Bitches.nl gegarandeerd de outfit waar je naar op zoek bent.
Net als u zijn er talloze actieve singles die het leuk vinden om samen activiteiten te ondernemen. Vivid Single & Actief biedt daarom een gevarieerd aanbod activiteiten.
| Oh What An Ass !!! | ||
| First Love | ||
| Crying out |
| Onrust | ||
| Duizend zonnen en granaten | ||
| Zie al onze kleine kapoentjes |
MessengerContacten.nl is dé erotische datingsite voor mensen met MSN Messenger. Lid worden is 100% gratis en alleen een e-mailadres en nickname zijn nodig. Veel plezier en spannende dates!
‘Ik heb dat verhaal gelezen over jouw ex-vriend’, zei een blondine vorige week terwijl ik naast haar op de loopband stond. Waarna ze vertelde hoe dankbaar ze haar ex-vriend was voor alles wat ze tijdens die relatie had geleerd...
Speeddaten is niet alleen ontzettend leuk, je hebt ook nogeens 91% kans op een match! Je ziet in een paar seconden al of je iemand leuk vindt en na 3 min. weet je of die 1e indruk goed was.
| Homo & Christen |
| Singles & Christen |
| Vita Nova bemiddelt niet meer persoonlijk |
| Het psychologisch onderzoek |
| Hypnose als hulpmiddel bij psychotherapie |
| Nieuws archief |
Silver2date.nl is een eigentijdse en betrouwbare ontmoetingssite voor de 50-plusser. Silver2date.nl is een ontmoetingsplatform voor sociale, sportieve en creatieve activiteiten.