
Al lange tijd gedreven door onmacht.
Zo vaak gevraagd naar het verhaal.
Telkens ontwijkend antwoorden.
Maar wetend van de waarheid.
Langzaam verdwijnt het vertrouwen
Het einde is inzicht.
Hoe lang laat ik het duuren.
Voordat ik echt bezwicht.
Wat kan ik nu verwachten.
Trouw loyaliteit plicht.
Ik beleef onzekere nachten.
Geeft mij de waarheid in het licht.
Mijn gevoel zegt nu te handelen.
Te stoppen met de klucht.
In mijn eentje verder wandelen.
Maar geeft mij dat nu lucht.
Toch hopend op een wonder.
Naar eem oplossing voor het geluk.
Een eind aan het gedonder
Wees eerlijk en oprecht.
5 oktober 2008
Actuele beoordeling: 7,18
Aantal stemmen: 11
Stijger: +0,18
Aantal hits: 973
| Datum | Gedicht | |
|---|---|---|
| 01-10-08 | 2 jaar met jou | |
| 09-09-08 | Van prettig gestoord naar gans gestoord | |
| 05-09-08 | keuze | |
| 31-08-08 | Einde en nieuwe begin | |
| 31-08-08 | Het voelde goed1 | |
| 24-08-08 | dauwdruppels van jouw morgen | |
| 20-08-08 | Bah | |
| 19-08-08 | The Notebook | |
| 24-07-08 | mijn papier | |
| 24-07-08 | denken | |
| 22-07-08 | Mooie ogen | |
| 22-07-08 | Wallen en Vallen | |
| 18-07-08 | gebroken hart | |
| 09-07-08 | Zie je die zeppelin in de lucht | |
| 01-07-08 | Heden, | |
| 30-06-08 | Verborgen | |
| 24-06-08 | Gedicht 2 bij het boek Radeloos | |
| 24-06-08 | waarom gebruik je dit.. | |
| 20-06-08 | Life | |
| 16-06-08 | Er liep een kabouter in mijn hof | |
| 31-05-08 | Alles is veranderd | |
| 26-05-08 | Jij bent voor mij zo lief | |
| 24-05-08 | Engel | |
| 24-05-08 | Engel | |
| 15-05-08 | Changing Thoughts |
Lees alle gedichten in de categorie Hoop
Relatiebureau InterDuo relatiebemiddeling is het meest toonaangevende relatiebureau voor Nederlandse en Belgische HBO’ers en academici. InterDuo is erkend door de BER: Branchevereniging Erkende Relatiebureaus.
Met het grootste aanbod aan sexy uitgaanskleding, clubwear, Kinky kleding en lingerie, vind je bij Babes & Bitches.nl gegarandeerd de outfit waar je naar op zoek bent.
Relatieplanet is de meest bezochte dating-site van Nederland en België. Ontmoet serieuze vrijgezellen voor een relatie, vriendschap of date! Relatieplanet werkt!
Vaak weet je het al bij de eerste aanblik. Deze man of vrouw is interessant! Dus waarom tijd verspillen? SpeedDatez is dé ideale manier om snel met leuke mensen in contact te komen!
Min ik, dan sterf ik, en laat ik het dan bederf ik.
Middeleeuws gedicht
Net als u zijn er talloze actieve singles die het leuk vinden om samen activiteiten te ondernemen. Vivid Single & Actief biedt daarom een gevarieerd aanbod activiteiten.
| ik zal je nooit vergeten | ||
| Zoveel te geven | ||
| Jij bent de mijne | ||
| volle zwakte | ||
| Dat was het? |
Zin in een leuke en gezellige avond waar u in korte tijd veel singles ‘live’ kunt ontmoeten? Dan is flitsdaten iets voor u: een luchtige en efficiënte manier van kennismaken in sfeervolle locaties!
Op zoek naar een serieuze relatie? be2 is méér dan dating, omdat u alleen wordt voorgesteld aan leden die bij u passen. De eerste stap naar de ware is de wetenschappelijke persoonlijkheidstest.
| Zeg Benjamin met of zonder haar | ||
| Ik word wakker en ik kijk heel dwaas | ||
| Tussen geest en lichaam |
| Duizend zonnen en granaten | ||
| Zie al onze kleine kapoentjes | ||
| Wervelende winden |
Silver2date.nl is een eigentijdse en betrouwbare ontmoetingssite voor de 50-plusser. Silver2date.nl is een ontmoetingsplatform voor sociale, sportieve en creatieve activiteiten.
Op mijn negentiende ging ik samenwonen met mijn vriend. Na jaren ‘verkering’ waren we dolblij met onze eenvoudige studentenetage...
Books for Singles verkoopt geen liefde, geluk of romantiek. Wel is het de gespecialiseerde online bookseller voor boeken over: singles, liefde, relaties, dating en persoonlijke groei. Books for Singles is een initiatief van het erkende relatiebureau InterDuo.
| Digitaal lezen |
| Wat is een E-reader? |
| Vrouw met voetbalkennis sexy |
| Liefdesgedichten, maar dan anders |
| Roman De Spin van Allison Hackley (Compaan Uitgevers) |
| Nieuws archief |
Speeddaten is niet alleen ontzettend leuk, je hebt ook nogeens 91% kans op een match! Je ziet in een paar seconden al of je iemand leuk vindt en na 3 min. weet je of die 1e indruk goed was.