
Waarom doe je zo afzonderlijk?
Net alsof je jezelf niet bent.
Waarom wil je geen contact?
Net alsof je mij niet kent.
Waarom denk je dat dit het beste is?
Terwijl jij weer diegene bent die mij pijn doet.
Waarom denk je dat je er zelf beter van wordt?
Terwijl ik met dit gevoel verder moet.
Waarom zeg je dat je het altijd druk hebt?
Terwijl je anders wel tijd voor me kon maken.
Waarom doe je nou net alsof het niks was?
Terwijl je toen zei dat niemand anders zo je hart kon raken.
Waarom heb je geen zin meer om iets terug te zeggen?
Terwijl je anders zo goed met mij kon praten.
Waarom was het zo in één keer afgelopen?
Terwijl je zei dat je me niet meer zou los laten.
Weet je al die vragen ik ben het zat.
De enige vraag die resteert is:
Waarom heb je ooit iets met mij gehad?
1 oktober 2007
Actuele beoordeling: 6,89
Aantal stemmen: 9
Daler: -0,73
Aantal hits: 4248
| Datum | Gedicht | |
|---|---|---|
| 17-09-07 | Ik deed mijn leraar heel mooi na | |
| 03-09-07 | ik ben heel droevig u niet beter te kennen | |
| 21-08-07 | Groen licht | |
| 15-08-07 | I Trye | |
| 14-08-07 | Sorry | |
| 18-07-07 | Men bekeek mijn verhalen scheef | |
| 11-07-07 | Langs de straat | |
| 03-07-07 | Spijt.. | |
| 26-06-07 | Hij. | |
| 17-06-07 | LOOP NIET WEG VOOR JE DROOM | |
| 02-06-07 | Max | |
| 30-05-07 | srry | |
| 28-05-07 | bevrijding | |
| 30-04-07 | De beste dichters van het land | |
| 10-04-07 | met & zonder jou willen leven | |
| 10-04-07 | Spelen Met Vuur | |
| 31-03-07 | deed mijn best | |
| 24-03-07 | gelogen of waarheid | |
| 13-03-07 | vergeef me | |
| 05-03-07 | Ik zie de wereld in tranen vergaan | |
| 16-02-07 | nooit vergeten | |
| 05-02-07 | Het spijt me | |
| 03-02-07 | Veranderen | |
| 29-01-07 | in order to grow | |
| 28-01-07 | Schuldgevoel |
Lees alle gedichten in de categorie Spijt
Zin in een leuke en gezellige avond waar u in korte tijd veel singles ‘live’ kunt ontmoeten? Dan is flitsdaten iets voor u: een luchtige en efficiënte manier van kennismaken in sfeervolle locaties!
Een plek waar alle zintuigen geprikkeld worden om alledaagsheid te vermijden. Hoor, zie, voel en proef de ogenschijnlijk kleine dingen die het uitgangspunt zijn voor een dynamisch en geslaagd gevoel!
Relatiebureau InterDuo relatiebemiddeling is het meest toonaangevende relatiebureau voor Nederlandse en Belgische HBO’ers en academici. InterDuo is erkend door de BER: Branchevereniging Erkende Relatiebureaus.
Relatieplanet is de meest bezochte dating-site van Nederland en België. Ontmoet serieuze vrijgezellen voor een relatie, vriendschap of date! Relatieplanet werkt!
Als de honger groot is, is de liefde klein.
A. Grün
Speeddaten is niet alleen ontzettend leuk, je hebt ook nogeens 91% kans op een match! Je ziet in een paar seconden al of je iemand leuk vindt en na 3 min. weet je of die 1e indruk goed was.
| ik zal je nooit vergeten | ||
| Zoveel te geven | ||
| Jij bent de mijne | ||
| volle zwakte | ||
| Dat was het? |
Silver2date.nl is een eigentijdse en betrouwbare ontmoetingssite voor de 50-plusser. Silver2date.nl is een ontmoetingsplatform voor sociale, sportieve en creatieve activiteiten.
Met het grootste aanbod aan sexy uitgaanskleding, clubwear, Kinky kleding en lingerie, vind je bij Babes & Bitches.nl gegarandeerd de outfit waar je naar op zoek bent.
| Zeg Benjamin met of zonder haar | ||
| Ik word wakker en ik kijk heel dwaas | ||
| Tussen geest en lichaam |
| Duizend zonnen en granaten | ||
| Zie al onze kleine kapoentjes | ||
| Wervelende winden |
MessengerContacten.nl is dé erotische datingsite voor mensen met MSN Messenger. Lid worden is 100% gratis en alleen een e-mailadres en nickname zijn nodig. Veel plezier en spannende dates!
Op mijn negentiende ging ik samenwonen met mijn vriend. Na jaren ‘verkering’ waren we dolblij met onze eenvoudige studentenetage...
Vaak weet je het al bij de eerste aanblik. Deze man of vrouw is interessant! Dus waarom tijd verspillen? SpeedDatez is dé ideale manier om snel met leuke mensen in contact te komen!
| Digitaal lezen |
| Wat is een E-reader? |
| Vrouw met voetbalkennis sexy |
| Liefdesgedichten, maar dan anders |
| Roman De Spin van Allison Hackley (Compaan Uitgevers) |
| Nieuws archief |
Net als u zijn er talloze actieve singles die het leuk vinden om samen activiteiten te ondernemen. Vivid Single & Actief biedt daarom een gevarieerd aanbod activiteiten.