
Ik dacht dat ik het gevonden had,
ik dacht dat je te vertrouwen was,
ik dacht dat je echt van me hield.
maar je hield meer van de leugen,
je hield meer van de spanning van het betrapt worden.
betrapt worden op een leven vol leugens,
betrapt worden op het acteren in pornofilms, Sorry daar werk ik echt niet aan mee.
je hield niet van mij, je hield van haar en van de sexindustrie waar jullie samen in zaten.
ik was alleen maar om mee te pronken in de buitenwereld, ter goedkeuring van je ouders.
Ik dacht dat ik het gevonden had,
ik dacht dat ik je kon vertrouwen.......jeetje wat was ik dom.
17 juni 2006
Actuele beoordeling: 6,97
Aantal stemmen: 122
Aantal hits: 2623
| Datum | Gedicht | |
|---|---|---|
| 12-06-06 | In ruil voor mijn hart | |
| 07-06-06 | Sta | |
| 03-06-06 | als ik mijn huiswerk niet maak | |
| 02-06-06 | Gedragen, zo maar even. | |
| 01-06-06 | moed | |
| 01-06-06 | wie herkent zichzelf hierin? | |
| 31-05-06 | Ik geloof | |
| 30-05-06 | Perfect, Nobody's perfect. | |
| 29-05-06 | IK heb je mijne gastvrijheid aangeboden | |
| 26-05-06 | Was het een schoen of een stuk strond | |
| 25-05-06 | Set | |
| 24-05-06 | Mensen vertrouwen elkaar | |
| 23-05-06 | Liefde was nep... | |
| 23-05-06 | Ik huldig onze Marie-Paule | |
| 22-05-06 | Open ogen | |
| 22-05-06 | Op naar de zeven honderd gedichten | |
| 19-05-06 | Het brengt altijd wat goeds | |
| 19-05-06 | Waarom heeft men mij als kind zoveel verzwegen | |
| 14-05-06 | Zou ik nog een gedichtje schrijven of niet? | |
| 07-05-06 | Stilte....(voor de storm?) | |
| 03-05-06 | c'est la vie | |
| 02-05-06 | Who Are You? | |
| 01-05-06 | waarom geen vertrouwen | |
| 25-04-06 | Ooit Dacht Ik Alle Mensen Te Kunnen Vertrouwen.. | |
| 10-04-06 | Björn weer op de Toren |
Lees alle gedichten in de categorie Vertrouwen
Relatiebureau InterDuo relatiebemiddeling is het meest toonaangevende relatiebureau voor Nederlandse en Belgische HBO’ers en academici. InterDuo is erkend door de BER: Branchevereniging Erkende Relatiebureaus.
Speeddaten is niet alleen ontzettend leuk, je hebt ook nogeens 91% kans op een match! Je ziet in een paar seconden al of je iemand leuk vindt en na 3 min. weet je of die 1e indruk goed was.
MessengerContacten.nl is dé erotische datingsite voor mensen met MSN Messenger. Lid worden is 100% gratis en alleen een e-mailadres en nickname zijn nodig. Veel plezier en spannende dates!
Op zoek naar een serieuze relatie? be2 is méér dan dating, omdat u alleen wordt voorgesteld aan leden die bij u passen. De eerste stap naar de ware is de wetenschappelijke persoonlijkheidstest.
Wie wil stralen die moet branden blijven stralen als hij liefde meent om in licht haar duisternis op handen te dragen voor de hele goegemeent.
Lucebert
Zin in een leuke en gezellige avond waar u in korte tijd veel singles ‘live’ kunt ontmoeten? Dan is flitsdaten iets voor u: een luchtige en efficiënte manier van kennismaken in sfeervolle locaties!
| VOLGEN | ||
| MORGEN | ||
| innerlijk weten | ||
| wouwse plantage | ||
| Woorden |
Books for Singles verkoopt geen liefde, geluk of romantiek. Wel is het de gespecialiseerde online bookseller voor boeken over: singles, liefde, relaties, dating en persoonlijke groei. Books for Singles is een initiatief van het erkende relatiebureau InterDuo.
Silver2date.nl is een eigentijdse en betrouwbare ontmoetingssite voor de 50-plusser. Silver2date.nl is een ontmoetingsplatform voor sociale, sportieve en creatieve activiteiten.
| (P.D.33) Woman and coat hanger | ||
| Wat ziet mijn lodderig oog | ||
| Noemt het nu maar de Senaat of het Parlement |
| Waar zie ik nog een deurtje open | ||
| gebonden | ||
| Queensday in Holland. |
Relatieplanet is de meest bezochte dating-site van Nederland en België. Ontmoet serieuze vrijgezellen voor een relatie, vriendschap of date! Relatieplanet werkt!
Het goed functioneren in de maatschappij vertoont opvallend veel overeenkomst met het goed functioneren in een relatie. Iemand die in een bedrijf werkt en er onopvallend en sjofel uitziet, zal nooit carrière kunnen maken. Iemand die single is en er onopvallend en sjofel uitziet, zal nooit de droomdate krijgen. Een voorbeeld uit het bedrijfsleven toont dit aan...
PartnerSelect is een groot allround relatie bemiddelingsbureau voor singles uit heel het land. Ga je voor een serieuze relatie? Dan ben je bij PartnerSelect aan het goede adres! BER-erkend (1997).
| 14 februari Valentijnsdag |
| Door Interduo vond ik mijn geliefde |
| Interduo kan ik zeker aanbevelen |
| Eindelijke een goed man gevonden door InterDuo |
| Ik ga trouwen via interduo |
| Nieuws archief |
Net als u zijn er talloze actieve singles die het leuk vinden om samen activiteiten te ondernemen. Vivid Single & Actief biedt daarom een gevarieerd aanbod activiteiten.