
Door het gezellige kerstbericht dat ik mocht ontvangen van de witjasserij die altijd maar weer voor ons klaar staan en het feit dat ik emotioneel een blogje erover had geschreven dat ook ik het slachtoffer ben geworden van die sluipmoordenaar, wil ik jullie allemaal toch even bedanken voor al die lieve reacties die ik kreeg. Via de mail, de Hyves en al die andere blogs, hartverwarmend. De keren dat ik op mijn sodemieter kreeg van iemand die in hetzelfde schuitje meevaart en die ik toen de oren goed heb mogen uitwassen nam op een liefdevolle manier wraak, waarvoor mijn dank. Ik zal naar je luisteren Akela, want je hebt gelijk.
Morgen hoor ik de dag van de operatie en dan die 28 bestralingen, als mijn premie er nog niet uit is, ga ik gelijk door voor de chemo aangezien ik toch bezig ben krijg ik een genonderzoek omdat die sluipschutter meer dan de helft mijn familie statistisch uitgemoord heeft.
Ondanks het feit dat ik naar boven riep dat ik het niet eerlijk van God vond kan ik mijzelf beter afvragen ( iets dat ik altijd zeg trouwens) “Waarom?” Nee ik zei tegen mezelf”Waarom ik ook niet?”
Mijn vrouw en ik danken al die lieve lezeres/essen die haar en mij een hart onder de riem hebben gestoken. Wij hebben nog een nicht en die is natuurlijk ook de weg even kwijt. Wij zijn er voor haar. En ze is voorlopig niet van mij af.
Jullie ook niet trouwens. Het doet mij goed dat ik las dat onze Rachel weer in het land der levenden beland was, het deed mij goed om Mel te horen en dat het goed met onze kanjer gaat en het zou mij goed doen als we allemaal gewoon lekker het draadje weer oppakken en doorgaan met ademhalen. Ik kan toch niets anders doen dan mijn leven in handen geven van vreemdelingen die de helpers van God zijn, hoop alleen dat ze wel goed luisteren naar hun baas.
Rest mij even te melden dat ik morgen pas meer weet over de snijdatum en dan is de spanning nog niet geweken, aangezien ik na de operatie pas na 5 dagen te horen krijg of die cellen aan de wandel zijn gegaan of dat de poortwachter ( zo heet de baas in de okselwand) die galbakkies hebben tegengehouden. Laten we gewoon aannemen dat ik wakker wordt met een maatje minder in de hangmat, bh genoemd.
Verder wens ik u allen een gezond en gelukkige kerst toe en voor een week later een gelukkig en natuurlijk nog gezonder Nieuwjaar.
Mijn vrouw heeft ook nog een fijne verrassing , die moet Kerstdag retour met haar net ingezette nieuwe prothese ( heup) foutje van de fabriek, het titanium kan t.z.t. loslaten, gevolg dat die rotzooi in de bloedbaan komt. Ja en zo gaan we vrolijk verder, ik wat, zij natuurlijk ook wat. Er zijn van de 120 patiënten die deze nieuwe heup hebben gekregen al meer dan 7 opnieuw geopereerd. Het enige wat wij samen kunnen doen is elkanders hand vasthouden, in lachen uitbarsten en doorgaan met ademhalen en gewoon denken dat er zwaardere gevallen dan wij zijn. Neemt niet weg dat ik er niet echt blij mee ben…Wie wel???
We hebben nog een lange weg te gaan, maar gelukkig loop ik niet alleen,
Alle liefs van ons voor hen die zo lief en spontaan reageerde, onze dank is welgemeend en brengt ons de warmte die in deze koude dagen mensen zo nodig hebben.
zaterdag, 29 januari 2011
Zin in een leuke en gezellige avond waar u in korte tijd veel singles ‘live’ kunt ontmoeten? Dan is flitsdaten iets voor u: een luchtige en efficiënte manier van kennismaken in sfeervolle locaties!
MessengerContacten.nl is dé erotische datingsite voor mensen met MSN Messenger. Lid worden is 100% gratis en alleen een e-mailadres en nickname zijn nodig. Veel plezier en spannende dates!
PartnerSelect is een groot allround relatie bemiddelingsbureau voor singles uit heel het land. Ga je voor een serieuze relatie? Dan ben je bij PartnerSelect aan het goede adres! BER-erkend (1997).
Relatieplanet is de meest bezochte dating-site van Nederland en België. Ontmoet serieuze vrijgezellen voor een relatie, vriendschap of date! Relatieplanet werkt!
Niets is zo rijk als de onuitputtelijke weelde van de natuur. Ze toont ons alleen oppervlakken, maar ze is miljoenen meters diep. Nothing is rich but the inexhaustible wealth of nature. She shows us only surfaces, but she is a million fathoms deep. -
Emerson, Ralph Waldo
Books for Singles verkoopt geen liefde, geluk of romantiek. Wel is het de gespecialiseerde online bookseller voor boeken over: singles, liefde, relaties, dating en persoonlijke groei. Books for Singles is een initiatief van het erkende relatiebureau InterDuo.
| VOLGEN | ||
| MORGEN | ||
| innerlijk weten | ||
| wouwse plantage | ||
| Woorden |
Knuz.nl is een volkomen gratis datingsite. Met meer dan 200.000 ingeschreven leden is Knuz de grootste gratis datingsite in de Benelux met misschien wel de liefde van je leven ...
Speeddaten is niet alleen ontzettend leuk, je hebt ook nogeens 91% kans op een match! Je ziet in een paar seconden al of je iemand leuk vindt en na 3 min. weet je of die 1e indruk goed was.
| (P.D.33) Woman and coat hanger | ||
| Wat ziet mijn lodderig oog | ||
| Noemt het nu maar de Senaat of het Parlement |
| Waar zie ik nog een deurtje open | ||
| gebonden | ||
| Queensday in Holland. |
Relatiebureau InterDuo relatiebemiddeling is het meest toonaangevende relatiebureau voor Nederlandse en Belgische HBO’ers en academici. InterDuo is erkend door de BER: Branchevereniging Erkende Relatiebureaus.
Het goed functioneren in de maatschappij vertoont opvallend veel overeenkomst met het goed functioneren in een relatie. Iemand die in een bedrijf werkt en er onopvallend en sjofel uitziet, zal nooit carrière kunnen maken. Iemand die single is en er onopvallend en sjofel uitziet, zal nooit de droomdate krijgen. Een voorbeeld uit het bedrijfsleven toont dit aan...
Op zoek naar een serieuze relatie? be2 is méér dan dating, omdat u alleen wordt voorgesteld aan leden die bij u passen. De eerste stap naar de ware is de wetenschappelijke persoonlijkheidstest.
| 14 februari Valentijnsdag |
| Door Interduo vond ik mijn geliefde |
| Interduo kan ik zeker aanbevelen |
| Eindelijke een goed man gevonden door InterDuo |
| Ik ga trouwen via interduo |
| Nieuws archief |
Net als u zijn er talloze actieve singles die het leuk vinden om samen activiteiten te ondernemen. Vivid Single & Actief biedt daarom een gevarieerd aanbod activiteiten.