Schoonouders

Yolande

Columnist Yolande

Als ik van schoonouders mag spreken, woon wel samen, maar dan nog.

Gelukkig kunnen we goed met elkaar opschieten, ik noem ze bij de voornaam en ze zijn vrij modern. Al is de moeder nogal op titels, ze mag me pas schoondochter noemen als ik getrouwd zou zijn met haar zoon. Maar verder zijn het goeie mensen, ze helpen waar ze kunnen, mede omdat mijn vriend een tijd geen werk heeft gehad, moest er nog wel eens bij gesprongen worden. Er wordt niet naar leeftijd of uiterlijk gekeken. De vader van mijn vriend die 70 is, is zijn wilde haren nog niet kwijt, en heeft menig vriendinnetje gehad die jonger was dan ik. De moeder reist veel en komt nog wel eens in Egypte en schijnt daar een scharreltje te hebben. Wel lachen hoe ze er mee omgaat.

Vroeger was dat nog wel anders met schoonouders, pffff als ik er nog aan denk. Het was mevrouw of meneer en ben je getrouwd dan was het pa of ma. Je moest volgens de regels leven, en o wee als zoonlief pijn wordt gedaan, dan was het hek van de dam.
Nee dan is het nu toch wel beter, tenminste bij mij dan.

De relaties die mijn vriend z'n familie hebben kloppen allemaal van geen kant.
Zijn broer heeft na 16 jaar tegenwoordig een knipperlicht relatie. Vader rommelt dus maar wat aan haha.
Moeder heeft een vriend die al langer duurt dan haar hele huwelijk, maar die man wil maar niet weg uit haar leven. En zij vind hem zielig, omdat hij psychisch niet helemaal lekker in zijn vel zit.

Dan is er nog een half broer waar de relatie ook dan weer hoogtij viert en dan weer een behoorlijke dip kent. Een half zus die ook regelmatig uithuilt bij haar vader. Dus erg gelukkig in de liefde is bij deze familie ver te zoeken.

De enige relatie die gewoon goed is zijn wij, mijn vriend werkt, en ik doe de rest in huis. Helaas kan ik vanwege mijn hart niet werken, en stress moet ik echt vermijden. Sinds mijn vriend werkt loopt het op rolletjes. We praten veel, lachen veel en als het nodig is zit ik hem achter zijn vodden haha.

Zijn moeder stelt nogal veel vertrouwen in me, en vraagt me geregeld of ik erop wil letten dat hij bepaalde dingen doet, mijn lief is nogal laks met bepaalde dingen. Nou dan heeft ie aan mij een verkeerde, want ik ben nogal precies op bepaalde gebieden. Dus ja ik zit geregeld achter zijn vodden aan.

Nee laat ons maar schuiven, wij redden het wel tot nu toe.

zaterdag, 1 augustus 2009



Liefdesgedicht.nl partner: FlitsDate

FlitsDate

Zin in een leuke en gezellige avond waar u in korte tijd veel singles ‘live’ kunt ontmoeten? Dan is flitsdaten iets voor u: een luchtige en efficiënte manier van kennismaken in sfeervolle locaties!

Liefdesgedicht.nl partner: MessengerContacten.nl

MessengerContacten.nl

MessengerContacten.nl is dé erotische datingsite voor mensen met MSN Messenger. Lid worden is 100% gratis en alleen een e-mailadres en nickname zijn nodig. Veel plezier en spannende dates!


Liefdesgedicht.nl partner: Silver 2 Date

Silver 2 Date

Silver2date.nl is een eigentijdse en betrouwbare ontmoetingssite voor de 50-plusser. Silver2date.nl is een ontmoetingsplatform voor sociale, sportieve en creatieve activiteiten.

Liefdesgedicht.nl partner: PartnerSelect.net

PartnerSelect.net

PartnerSelect is een groot allround relatie bemiddelingsbureau voor singles uit heel het land. Ga je voor een serieuze relatie? Dan ben je bij PartnerSelect aan het goede adres! BER-erkend (1997).

Maak uw keuze

Partners

Gedicht-categoriën

Extra